No kā izgatavoti matrači?

 No kā izgatavo matračus?

 

Atsperu bloks BONNEL


Lēto matraču pamātā ir šāda tipa matrači.Novecojusi sistēma, ortopēdiskās īpašības viduvējas. Atsperu bloka konstrukcijā ir atsperes, kuras savienotas viena ar otru ar stiepli. Tādiem matračiem ir „gamaka” efekts: spieidiens uz vienu atsperi daļēji tiek nodots uz blakus esošām atsperēm.

Neatkarīgs atsperu bloks.


Ortopēdisko atsperu matraču pamats.Mūsdienīga sistēma, ļoti labas ortopēdiskās īpašības. Katra atspere ir ievietota atsevišķā apvalkā un darbojās neatkarīgi viena no otras, un matracis nodrošina punktveida noslogojumu.

Kokosa koira -cietais slānis.


Tas padara matraci cietāku  un labi ventilējas.Tas ir viens no dabīgākajiem materiāliem, kaut gan izturības ziņā nav tik labs kā piemēram lateks.  Koirai nav ieteicamas lielas slodzes (lēkāšana) un lietotāja liels svars.

Dabīgais lateks-miksts slānis


Lateks, elastīgs  materiāls, kas ļoti labi nodod slodzi uz atsperēm un spēj  noturēt lielas slodzes un atgriezties sākuma stāvoklī. No lateksa nav alerģijas un ir ilgizturīgs (saglabā elastīgumu līdz 20 gadiem) Atšķirībā no mākslīgā lateksa (putu poliuretāns), dabīgais ir daudz mīkstāks un patīkamāks taustot.

Materiāls ar atmiņas efektu-viskozs slānis


Viskozs slānis ar atmiņas efektu. Piedod matracim ērtumu, saspiežoties mazliet iztaisnojas. Viens no populārākajiem šāda tipa materiāliem ir Tempur. Kā pieredze rāda, šāda tipa materiāli ir 100% dabīgi, pēc struktūras ir putu poliuretāns ar speciālu apstrādi.

Dabīgā vilna


Gaisa caurlaidīgs, siltinošais slānis. Parasti var pasūtīt vienu vai abus slāņus no vilnas.

Žakards


Pīts žakarda audums no kokvilnas kopā ar viskoziju tiek pielietots matraču pārvalku izgatavošanai vidējai cenu kategorijai. Parasti tas sastāv no 50-80% kokvilnas un sintētikas(akrils, poliesters), kas pievienota auduma stiprībai.

Non-stress audumsTrikotāžas audums, nošūts ar apjomīgu silikonizētu holofiberu.. Pašlaik tas ir viens no vadošajiem audumiem, tas ir patīkams , neslīd un matracis ar šādu audumu izskatās skaiti.

SinteponsSintētisks materiāls, kurš tiek izmantots apjoma palielināšanai un pārvalku uzvilkšanai. Jo biezāks ir sintepons, jo apjomīgāks un izteiktākas formas ir pārvalkam.

 

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt